Nové produkty

Šaty Tracis

Šaty Tracis

59,00 € 69,00 €
Časovo obmedzená ponuka

DODACIE  PODMIENKY            www.ssprestige.eu

-

-

1. Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (Slovenskou poštou  alebo  kuriérom).

-

-

2. Predávajúci dodá tovar kupujúcemu v najkratšej možnej dobe, 1-2 pracovné dni od vystavenia objednávky, pokiaľ je tovar v externom sklade obyčajne do 7 až 10 pracovných dní, pričom pri každom tovare nájdete konkrétnu informáciu o čase doručenia.

-

Kupujúci berie na vedomie, že uvádzané termíny dodávok sa môžu zmeniť. Pokiaľ tovar nie je skladom čaká sa na jeho výrobu a dostupnosť má iba orientačný charakter.  Kupujúci súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to vyžaduje výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti. V prípade, že predávajúci nie je schopný dodať kupujúcemu všetok objednaný tovar v dohodnutom termíne, upovedomí kupujúceho o tejto veci v čo najkratšom čase a oznámi mu predpokladaný termín dodania objednaného tovaru alebo mu navrhne dodanie alternatívneho tovaru. Za doručenie objednaného tovaru predávajúci účtuje prepravné náklady vo výške v závislosti od vybratého spôsobu prepravy podľa aktuálneho cenníka.  

-

-

3.   Ak už prešlo viac dní  od vašej objednávky ako bolo uvedené  pri objednávanom tovare, môžete nás kontaktovať tu: (ssprestige.office@gmail.com). Pravdepodobne vám poštárka nedala do schránky oznam  o doručení (žltý lístok). My vám mailom poskytneme číslo vašej zásielky aby ste si mohli pozrieť, kde sa váš balík momentálne nachádza a následne si ho môžete prevziať.

-

-  

4.  V prípade neprevzatia objednaného tovaru je kupujúci v zmysle týchto obchodných podmienok povinný zaplatiť predávajúcemu vynaložené výdavky spojené s odoslaním zásielky  a aj výdavky vynaložené so spätným prevzatím  vašej neprevzatej zásielky.

-

-

P R E S T I G E
Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu