Nové produkty

Šál + rúško - modrý brokát

Šál + rúško - modrý brokát

69,00 € 79,00 €
Časovo obmedzená ponuka
Brokátové rúško - čierne

Brokátové rúško - čierne

19,90 € 20,90 €
Časovo obmedzená ponuka
Brokátové rúško - strieborné

Brokátové rúško - strieborné

19,90 € 20,90 €
Časovo obmedzená ponuka
Vianočné rúško

Vianočné rúško

12,99 € 13,99 €
Časovo obmedzená ponuka
Rúško - 2kusy

Rúško - 2kusy

7,90 € 8,90 €
Časovo obmedzená ponuka
Svadobné rúška - zdobené

Svadobné rúška - zdobené

13,99 € 14,99 €
Časovo obmedzená ponuka
Mašľa + rúško (Rôzne farby)

Mašľa + rúško (Rôzne farby)

14,99 € 15,99 €
Časovo obmedzená ponuka
Bunda Selfie

Bunda Selfie

119,00 € 129,00 €
Časovo obmedzená ponuka

Reklamačné podmienky

1. Všeobecné ustanovenia

Reklamačný poriadok popisuje bežnú obchodnú spoluprácu medzi kupujúcim a predávajúcim.

Reklamačné oddelenie:
Ing. Slávka Skoršepová - PRESTIGE,
Golianova 5
91702 Trnava

Mail: ssprestige.office@gmail.com
Mobil: 0902 182 100

2. Dĺžka záruky

Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim.  Zákonná záručná doba je všeobecne 24 mesiacov.

3. Záručné podmienky

Kupujúcemu sa odporúča, aby bezprostredne pri dodaní tovaru prekontroloval spolu s dopravcom stav zásielky.

4. Spôsob vybavenia reklamácie

V prípade, že tovar nie je pri prevzatí kupujúcim v zhode s kúpnou zmluvou (ďalej len "rozpor s kúpnou zmluvou"), má kupujúci právo na to, aby predávajúci bezplatne a bez zbytočného odkladu vec uviedol do stavu odpovedajúceho kúpnej zmluve. Tovar je možné vymeniť za inú veľkosť alebo za iný tovar z aktuálnej ponuky.Taktiež je možné tovar bez dôvodu vrátiť v lehote 14 dní od prevzatia zásielky a  my vám vrátime finančné prostriedky za tovar a poštovné.

POSTUP PRI VRÁTENÍ/ VÝMENE TOVARU

 Vrátiť je možné len tovar s pôvodnou visačkou, v pôvodnom saténovom obale a bez očividných známok nosenia (napr. navoňané, opraté, ušpinené, od cigaretového dymu,...).

 Tovar  zabaľte tak, aby sa pri preprave nemohol poškodiť. Do obálky priložte vyplnený  "Formulár NA VÝMENU /VRÁTENIE  tovaru DO 14 DNÍ "

a.) V prípade, že si prajete tovar vymeniť za inú veľkosť alebo za iný tovar, vybavíme vašu žiadosť do 5 pracovných dní od doručenia vášho balíka. V prípade, že požadovaný tovar nemáme momentálne na sklade, budeme vás o tom informovať telefonicky alebo e-mailom v čo najkratšej dobe (1-2 dni) aby sme sa s vami dohodli na ďalšom postupe.

b.) V prípade, že si prajete tovar vrátiť, vyplnte v dolnej časti tlačiva kolónku IBAN, aby sme vám mohli finančné prostriedky odoslať na váš účet.

Ak by ste túto kolónku nevypísali, peniaze vám pošleme  ,,Poštovou poukážkou na adresu,,  v lehote do 14 dní od prevzatia balíka.  (14 kalendárnych dní sa myslí od dňa kedy ste balik prevzali, do dňa kedy nám bolo doručené oznámenie o vrátení tovaru). Pri nedodržaní tejto lehoty, vašu požiadavku na vrátenie tovaru nebudeme akceptovať. 

Adresa pre reklamácie a vrátenie tovaru:  Ing. Slávka Skoršepová - PRESTIGE, Golianova 5, 91702 Trnava

Poznámka: Sledujte si  váš odoslaný balík podľa sledovacieho čísla či sme ho už prebrali. Niekedy sa stáva, že poštový úrad nám nedoručí žltý lístok na prebratie zásielky  a my teda nevieme, že na nás čaká balík. Ak by ste videli, že balík sme neprevzali viac ako 3 pracovné dni, dajte nám prosím podacie číslo balíka aby sme ho mohli prebrať. Ďakujeme

5. Spotrebný materiál

Záruka sa podľa zákona nevzťahuje na opotrebenie spôsobené obvyklým užívaním veci a nemožno ju tak zamieňať so životnosťou výrobku.

6. Záručný servis

Na tovar predávaný s dlhšou zárukou ako 24 mesiacov je zabezpečovaný po uplynutí lehoty 24 mesiacov tzv bezplatný servis. V prípade vady tovaru po lehote 24 mesiacov bude takýto tovar prijatý do servisu a bude opravený alebo vymenený za iný kus s rovnakými alebo lepšími parametrami. Ak ani jedno z týchto riešení nebude možné, bude vystavený dobropis. Predávajúci sa zaväzuje takýto servis ukončiť v lehote 30 dní od prijatia tovaru.


Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu